Dahua AS Security’de 2.Sırada

Birbirini takip eden 17 yıl boyunca, 50 Security, dünyadaki en yüksek ürün satış geliri olan tüm güvenlik endüstrisindeki en iyi elli şirketi sıralamaktadır. Dahua Teknoloji, 2019’da, 31 Aralık 2018’deki döviz kurunu 6.8632’dir ve yalnızca referans olması için kullanarak, 3.46 milyar ABD Doları’nın brüt geliri elde ederek 2019’da bir kez daha ilk 2’ye ulaştı.

Güvenlik 50’de ikinci sırayı bir kez daha kazanmak, şirketin müşterilerin başarısına olan bağlılığının ve gerçek pazar gereksinimlerine dayalı ürünler ve çözümler ile değer yaratması nedeniyledir.

Dahua Teknoloji’nin geliştirilmesinde kilit bir güç ve temel yetkinlik olan yenilik, yıllardır Ar-Ge’ye yaptığı yüksek yatırımla garanti altına alınmıştır. Dahua Teknoloji, 2019 yılında, SMD plus, çevre koruma, trafik akışı analizi, insan akışı analizi vb. Gibi AI özellikli akıllı işlevleri, çeşitli senaryolar için daha fazla ürün ve çözümlere doğru genişletti. Ayrıca, Dahua AI algoritmaları 2016’dan bu yana birçok KITTI, ICDAR ve MOT uluslararası mücadelesinde 1 numara oldu.

IP Kamera Çeşitleri

Bullet

Bullet kameralar büyüklüğü değişmekle birlikte, duvarınıza veya tavanınıza üç eksenli bir montaj ile kurulan doğrusal kameralardır. Boru şeklindeki tasarımları göz önüne alındığında, dome tipi kameralardan daha iyi menzil ve zum yeteneklerine sahipler.

Dome

Dome kameranın küçük, siyah küre tasarımı, bullet kameraya kıyasla daha iyi bir görüş alanı sunar ve daha estetik bir tasarıma sahiptir. Duvara veya tavana monte edilebilir.. Daha az dikkat çeken, kameraların göze batmadığı bir güvenlik kamera sistemi arıyorsanız, dome kamera modelleri ideal bir seçenek olabilir.

PTZ

PTZ kameraları hareket işlevleri ile çok yönlü kameralardır. Pan-tilt-zoom” kameralar uzaktan yeniden hedeflenebilir. Bir kişiyi veya bir arabayı takip edebilir veya tek bir donanım parçasıyla çok daha kapsamlı bir görüş alanı sağlamak için farklı yönelim için programlanabilirler. Ayrıca yüzleri veya plakaları gerçek zamanlı olarak yakınlaştırabilir ve odaklayabilirler. NVR kameraları olarak son derece kullanışlı kamera türleridir, çünkü site dışı ağ bağlantılarından bile kullanıcıların sisteme bağlanmalarına ve yönetmelerine izin verebilirler.

Fisheye Balıkgözü

Fisheye balıkgözü kameralar geniş bir görüş alanına konsantre bir görünüm kazandırır. Detayların genel resim kadar önemli olmadığı bir otopark veya depo için ideal kameralardır. Çözünürlükte kaybettiğinizi, özellikle görüş alanınızın kenarlarında yüksek görüntüleme ile telafi edersiniz.

Çok Mercekli- Multi Sensör

Bir balıkgözü lensinin görüş alanını arıyor ama görüntü bozulmasını istemiyorsanız, çok lensli bir kamera tercih edebilirsiniz. Bu tür panoramik kamera modelleri, 360 derecelik bir görüş alanı yakalamak için birden fazla lens ve resim kanalı kullanır. Kanalları video akışında birleştirmek içinse görüntü işleme yazılımı kullanılır. Çoklu mercekli kameralar, düşük ışık veya kızıl ötesi için daha iyidir. Birkaç kamera aynı noktayı hedefleyebilir ve farklı frekanslardaki örtüşen video akışlarını yakalayabilirsiniz.

IP TEKNOLOJİSİ NEDİR ?

IP Kamera uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir. İp Kameralar görüntü aktarılan mekanının canlı ve sesli olarak bulunduğunuz heryerden bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonunuz ve PDA’nızdan rahatlıkla izleyebilme olanağı sunmaktadır.

Oldukça sade ve şık kutular olarak tasarlanan NVR kayıt cihazları, neredeyse kamera ihtiyacı duyduğunuz her yerde ve kayıtları arşivlemek istediğiniz tüm görüntüler için kullanılabilir. Endüstriyel bir alan veya bir ev mutfağı ayırt etmeksizin görüntüleri yüksek kalitede kaydeden ve uzakta olsanız bile bağlantı kurup eski bir görüntü kaydını mobil cihazınızdan izleyebileceğiniz NVR kayıt cihazları, tüm mobil cihazlarla uyumludur. İşletim sisteminize uyumlu bir mobil uygulama indirerek uzaktan kontrol etme fırsatına sahip olursunuz.