DELL EMC

Dell Technologies, 2016 Eylül ayı itibari ile EMC şirketi ile birleşme sürecini tamamlanmasıyla, Dell EMC olarak Bütünleşik Altyapı Çözümleri, Veri Koruma, Fiziksel Güvenlik & CCTV ve Yapısal Olmayan Veri için Isalon&ECS çözümleriyle pazarda yer alıyor.

Dell EMC, veri depolama, bilgi güvenliği, sanallaştırma, analitik, bulut bilişim ve kuruluşların verileri saklamasını, yönetmesini, korumasını ve analiz etmesini sağlayan diğer ürün ve hizmetleri satar.

Her Ortamda Veri Koruma

Veri Yedekleme ve Koruma Sistemleri (Data Protection Solutions- DPS), verinin saklanmasını gerektiren her ortamın doğal bir uzantısıdır. Sadece verinin teknik problemlerden dolayı kayıp edildiği veya ulaşılamadığı durumlarda değil; aynı zamanda kötü niyetli elektronik saldırılar karşısında da verinizi güvence altına almanızı sağlayan bu sistemler, Dell EMC’nin dünyada pazar payı açısından lider olduğu ürün ailelerinden biridir. Fiziksel sunuculardan, sanal ve bulut bilişime kadar her türlü bilişim ortamında ve her türlü uygulama yükü için, Servis Seviyesi Hedeflerine (Service Level Objective- SLO) ulaşmayı sağlayan uçtan uça yazılım ve donanım çözümleri Dell EMC DPS ailesi içindedir.