DELL

DELL modelleri uzun yıllardan beri sektörde kalite ve sağlamlığın sembolü sayılıyorlar. DELL, 1984 yılında kurulmuş bir firma olarak 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip bulunuyor. Bu nedenle, bütün DELL modelleri gözü kapalı satın alabileceğiniz bir kalite ve üstünlükte üretiliyor.

DELL Ürün Ailesi

Inspiron

Ev ve ofis için ihtiyaçlarınızı karşılamak ve potansiyelinizi ortaya çıkarmak için çok yönlü günlük bilgi işlem olanakları sunan uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlar ve 2’si 1 arada bilgisayarlar. Dell Cinema’nın inanılmaz renk, ses ve akış özellikleriyle eğlencenizi zenginleştirin.

XPS

En iyi olmak için tasarlandı, en yüksek çözünürlüğe sahip ekranlar, dikkat çekici fiziksel kalite, benzersiz materyaller ve güçlü özelliklerle en iyi olmak için tasarlandı. İnanılmaz renk, ses ve akış özelliklerine sahip Dell Cinema ile üst düzey kişisel sinema deneyiminin keyfini çıkarın.

Vostro

Özellikle BT desteği az olan veya hiç olmayan küçük işletmeler için tasarlandı. Vostro, iş uygulamaları ve ev bilgisayarları için kutudan çıktığı haliyle kolayca oluşturulabilecek, uygun fiyatlı verimli çözümler arayan tüm müşteriler için idealdir.

Latitude

BT dostu yönetim çözümleriyle sınıfının lideri performans, dayanıklılık ve tasarım özelliklerine gerek duyan işletmeler.

Precision

Profesyonel uygulamalar ile onaylanan yüksek performanslı ve tamamen özelleştirilebilir iş istasyonları.

Alienware

Yüksek performanslı oyun deneyimi için her yerde destansı zaferler yaşayın ve bilgisayarda en yoğun oyun deneyimini yaşayın. Yüksek teknoloji tarafından desteklenen çok güçlü dizüstü bilgisayarlar arasından seçim yapın.

G Serisi

Bilgisayar oyunları oynamaya yeni başlayanlar veya düşük maliyetle oyun oynamak isteyenlerin performans ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı ve üretildi. Artık NVIDIA® GeForce RTX™ grafik kartlı bütçe dostu modeller de mevcut.