ESET

1992 yılında iki özel şirketin birleşmesiyle kurulan Slovakya merkezli BT güvenlik şirketidir. Ufak ve dinamik bir şirketten 202 ülke ve bölgede 100 milyonun üzerinde kullanıcıya hizmet veren bir dünya markası.

ESET hayatına antivirüs korumasının öncüsü ve ödüllü tehdit algılama yazılımı yaratıcısı olarak başladı.

  • ESET, 2019 Gartner Magic Quadrant’da iki yıl arka arkaya ‘Challenger’ olarak nitelendirildi*. Yüksek algılama oranı, minimum kaynak tüketimi ve sunduğu müşteri hizmetleri kalitesiyle öne çıkan ESET, iki yıl üst üste gelen söz konusu başarının ESET’in kuruluşlara maksimum düzeyde koruma sağlama konusundaki istikrarlı yetkinliğini yansıttığını duyurdu.
  • ESET, Forrester Wave™’de bir “Lider” olarak tanımlandı: Endpoint Security Suites Q2 2018 report. Prestijli raporda, en önemli güvenlik satıcılarından 15’inin uç nokta tehditlerini önleme, algılama ve düzeltme yetenekleri değerlendirildi.

    Rapora göre: “Genel olarak ESET, yönetim için düşük uzmanlık gerektiren tam bir paket arayan işletmeler için en iyisidir.”

  • ESET, Endpoint güvenlik yazılımı pazar payları 2017 raporuna göre dünyadaki en büyük 6. uç nokta güvenlik sağlayıcısıdır. rapor. ESET’in Orta ve Doğu Avrupa bölgesindeki pazar payı yüzde 37,5 gibi bir oranla tüm rakiplerini geride bıraktı.

İşletmeler için dinamik uç nokta güvenliği

ESET, temel antivirüs yeteneklerini çok katmanlı teknolojiler ile kullanır.

Fidye yazılımı kalkanı

Bu teknoloji, uygulamaları ve süreçleri çalıştırdıkça izler ve değerlendirir. İtibar sistemindeki uyarıları tetikleyen veya şüpheli davranışta bulunan her şey tespit edilip engellenir ve size bir uyarı gönderilir.

LiveGrid®

Özel olarak oluşturulmuş global algılama sistemimiz dünya çapında 110 milyon sensörden veri alıyor. ESET LiveGrid®, ortaya çıkan tehditlerin belirtilerini toplar ve saldırıya başlamadan önce onları tespit eder ve engeller.

Makine öğrenimi

ESET’in tescilli motoru, örnekleri net, potansiyel olarak istenmeyen veya kötü amaçlı olarak tanımlamak için sinir ağlarının ve özel olarak tasarlanmış algoritmaların birleşik gücünü kullanır.

Eset Ürün Ailesi

Telefon, dizüstü bilgisayar ya da tabletiniz üzerinden güvenle İnternete girin.

Kurumsal kullanıcıysanız şirket ağınızı kolaylıkla koruma altına alabilirsiniz.

Evde ya da seyahat halindeyken hiç şüphe duymadan bankacılık işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Endpoint Security

Web filtresi, güvenlik duvarı ve Botnet koruması ile kapsamlı antimalware.

Mobil Koruma

Antimalware, anti-phishing ve anti-theft dahil olmak üzere hafif uç nokta güvenliği.

Dosya Sunucusu Güvenliği

Paylaşılan dosya ve ana bilgisayar sistemi enfeksiyonuna karşı çapraz platform antimalware koruması.

E-posta Güvenliği

E-postanızı, kötü amaçlı yazılımlara ve istenmeyen postalara karşı basit bir kur ve unut koruması ile koruyun.

Sanallaştırma

VM’leriniz için hızlı, aracı olmayan bir güvenlik çözümü.