Lider Güvenlik Çözümü Fortinet

Güvenlik Pazarı Liderliği

Performansı güçlendiren, korumayı artıran ve maliyetleri azaltan amaca yönelik çözümler sunan Fortinet, bütünleşik güvenlik sistemlerinde pazar lideridir. Fortinet bugün dünya genelinde Fortune Global 500 şirketlerinin büyük çoğunluğunun dahil olduğu 150.000’den fazla kuruluşun ağ güvenliğini sağlamaktadır. Dünyanın en büyük ve en başarılı kuruluşlarının, devlet kurumlarının, üniversitelerin ve servis sağlayıcılarının çoğu Fortinet teknolojisine güvenmektedir.

Global Tehdit Araştırması ve Desteği

FortiGuard laboratuvarlarındaki araştırmacıların oluşturduğu global tehdit ekibi her an değişen tehdit tablosunu, 24 saat boyunca gözetim altında tutar. Sayıları 200’ü aşan FortiGuard araştırmacısının oluşturduğu bu laboratuvar ekibi, kullanıcıların ağının sürekli olarak koruma altında tutulmasını sağlamak için gece gündüz gelişmeleri izler. Ayrıca yeni ve gelişmekte olan tehditlere karşı koruma sağlamak için hızla ürün güncellemesi yapar ve ayrıntılı güvenlik bilgileri sağlar. FortiCare müşteri hizmetleri destek organizasyonu da Amerika’daki, Avrupa’daki ve Asya’daki destek personelinin yardımıyla bütün Fortinet ürünleri için dünya çapında teknik destek sağlar.

Fortinet Ürün Ailesi

FortiGate

FortiGate, web filter, IPS, DLP ,antivirüs, application sensor, antispyware, antimalware, antispam gibi detaylı güvenlik seçenekleri ile tam UTM kontrolü sağlayan firewall ürünüdür.

FortiAnalyzer

Fortinet cihazlarından ve diğer uyumlu cihazlardan log verisini güvenli şekilde toplar, inceler ve raporlar. Kolaylıkla özelleştirilebilen kapsamlı bir rapor setini kullanarak trafik, virüs, saldırı ve e-posta verisini içeren kayıtları süzebilirsiniz.

FortiManager

FortiManager merkezi yönetim sistemi, bütün Fortinet güvenlik sistemlerinin daha kolay ve etkin şekilde yönetimemiz için ihtiyacımız olan gerekli araçları sağlar.

FortiMail

FortiMail, gelen saldırılara (gelişmiş kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere) karşı koruma sağlayan, hassas verileri kaybetmeyi önleyen ve yönetmeliklere uygunluk için yardımcı olan, çok tercih edilen güvenli bir e-posta ağ geçidi platformudur.