GRANDSTREAM

2002 yılında kurulan Grandstream Networks, IP ses ve video iletişim ekipmanı, video gözetimi, ağ geçitleri ve analog telefon adaptörleri ve Asterisk tabanlı IP-PBX cihazları üreticisidir. Grandstream küçük ve orta ölçekli işletmelere ve tüketicilere açık standart SIP tabanlı ürünler sağlar.

Grandstream Ürün Ailesi

IP Telefon

PoE Desteği sayesinde haricen elektrik beslemesine gerek kalmaz.

Android IP Telefon

7″ Dokunmatik ekranı sayesinde hem video konferans hem de masa üstü IP telefon ihtiyaçlarınızı tek bir kutuda karşılıyor. Android tablet gibi çalışmak üzere tasarlanmış olan Grandstream GXV3370 Android IP Video Telefon, Play Store üzerinden istediğiniz uygulamaları yükleyerek işlerinizin kolaylaşmasını sağlar.

IP Telefon Santrali

Grandstream IP Telefon santralleri; video görüşmeler, video konferans sistemleri, SIP destekli kameralar, mobilite uygulamaları ve SIP interkom çözümleri ile birlikte kullanılabilir.

Ses Konferans Cihazı

Toplantı odaları için Android işletim sistemine sahip ses konferans cihazı. 6 SIP hesabı, 7 yönlü ses konferans görüşmesi yapılabilir. Dahili Bluetooth ve Wi-Fi özellikleri ile tüm toplantı odaları için eşsiz bir çözümdür.

Access Point

Ofis binaları, çok katlı kurumlar, hastaneler, oteller vb. bir çok kullanım alanı için çift bant AC teknolojisine ve 3×3:3 MIMO teknolojisine sahip güçlü bir access pointtir. Geniş kapsama alanı, network throughput hızı, gelişmiş güvenlik önlemleri ve kurulum kolaylığı ile tüm acess point ihtiyaçlarınızı tek bir kutuda ve hiç bir lisansla olmadan tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.