Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise, merkezi ABD’de Palo Alto, Kaliforniya’da bulunan çok büyük bir uluslararası şirkettir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir. Ayrıca yazılım ve hizmet sağlayıcısıdır.

Kurumsal veri merkezine bulut çevikliği, ölçeklenebilirliği ve basitlik. BT altyapınızı ve gelişmiş veri hizmetlerinizi tek, entegre, tamamen flash bir çözümde geleneksel tekliflerin maliyetinin çok az bir kısmıyla birleştiren, hızlı, karmaşık olmayan ve verimli bir hiper birleşik platform sayesinde BT operasyonlarını düzenli hale getirin.

Veri Merkezinden Uca Gerçek Hiper Birleştirme

Bu ödüllü, hiper birleşik çözüm ile sanal makine yönetimi ve taşınabilirliği, yerleşik yedekleme ve DR’ye ek olarak ezber bozan veri verimliliği elde edin. İster veri merkezinde, ister kenarda olsun, hiper birleşik teknoloji artık çok daha iyi.

Gelişen veri taleplerinin önüne geçin

Küçük bir başlangıç yapın ve işletmenizin talepleri geliştikçe 4 yuvalık artışlarla 4 ila 32 yuvaya kadar ölçeklenen ve 768 GB – 48 TB paylaşılan bellek sunan modüler bir tasarımı kullanarak sorunsuzca büyüyün.

Büyüyen verileri sıra dışı bir hızla işleyin ve analiz edin

Ölçek çapında çığır açan performansı tecrübe edin ve en zorlu görevleriniz için ihtiyacınız olan tüm güce sahip olun.

Kritik uygulamaları ve verileri optimum esneklikle güçlendirin

Görev açısından kritik iş yükleri için 4 yuvada uygun maliyetli bir giriş noktasından faydalanın ve aşırı kaynak kullanmadan ekonomik Gold veya üst seviye Platinum Intel Xeon Ölçeklenebilir işlemcileri seçerek 32 yuvaya kadar ölçeklendirin.

Görev açısından kritik iş yüklerini koruma altına alın

Diğer x86 sunucu platformlarında bulunmayan, HPE Superdome Flex’teki inovatif güvenilirlik, kullanılabilirlik ve hizmet verebilirlik (RAS) özelliklerini keşfedin.