Huawei Enterprise

Huawei, bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) sağlayan bağımsız, özel bir şirkettir. Yaklaşık 188.000 çalışanımızla 170’den fazla ülke ve bölgede faaliyet gösteriyor ve üç milyardan fazla insana hizmet ediyoruz.

Geliştirip müşterilerimize sunduğumuz her şey güvenli ve güvenilirdir ve şirketimizin sicili 30 yıldır tutarlıdır.

Dört ana alandaki — telekom ağları, BT, akıllı cihazlar ve bulut hizmetleri — entegre çözümlerimizle, tamamen bağlantılı ve akıllı bir dünya için her kişiye, eve ve kuruluşa dijitali getirmeye kararlıyız.

Huawei, maliyetleri en aza indirmek için uzaktan, merkezi İşletme ve Bakım (O&M) desteği ile yönetimi basitleştirir. Aynı zamanda, yerel işlevsellik, ziyaretçilere şubelerin internete mobil cihazlardan erişmesini sağlar ve promosyon mesajları ve endüstri uygulamaları gönderebilir.

Neden Huawei?

Akıllı

Makine öğrenimi destekli hata öngörü analizi ve yapay zeka ile güçlendirilmiş ağ otonomisi ve kendi kendini iyileştirme, sorun giderme oranını %85 artırır, ve her kullanıcı, terminal ve uygulama için gerçek zamanlı olarak en iyi deneyimi sunar.

Basit

Esnek bulut yönetimi dağıtım modelleri (genel ve özel bulutlar), küçük ve orta ölçekli işletmeler ve orta ve büyük ölçekli işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır ve planlama, dağıtım ve İşletme ve Bakımdan optimizasyona kadar tam yaşam döngüsü otomasyonu elde etmelerine yardımcı olur.

Açık

Huawei çözümü, fiziksel ve dijital dünya arasındaki sınırı belirsizleştirir, kurumların iş süreçlerini gerçek zamanlı olarak bağlar ve açık ekosisteme dayalı iş inovasyonunu mümkün kılar.

Neden Huawei WLAN?

Sektördeki En Yüksek Yoğunluklu Wi-Fi

Hizmet modellerine ve kapsama modlarına bağlı olarak, yüksek yoğunluklu ortamlarda Wi-Fi kapsama gerekliliklerini karşılamak üzere üçlü telsiz teknolojisini ve dahili küçük açılı antenleri kullanır.

Yenilikçi IoT Bütünleşmesi

Wi-Fi ve IoT ağları için entegre dağıtım ve merkezi yönetim uygulamak üzere IoT ile bütünleşik birden fazla AP sağlayarak müşterilerin toplam ağ yapımı, işletme ve bakım maliyetlerinden tasarruf etmesine imkan tanır.

Gelişmiş Akıllı Anten Teknolojisi

AP’ler arasındaki sinyal parazitini azaltmak, Wi-Fi ağının sistem kapasitesini artırmak ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için sektör lideri akıllı anten teknolojisini kullanmaktadır.

Huawei Enterprise İş Grubu

0
Kuruldu
0
10 milyar ABD doları gelir
0
Satış geliri, her iki yılda bir ikiye katlandı
0
+ Global iş ortağı