Lenovo

Hikayemiz, otuz yılı aşkın bir süre önce Çin’de bulunan on bir mühendisle başladı. Günümüzde ise 160’tan fazla ülkede bulunan, dünyayı daha ilgi çekici bir yer haline getirmek ve zorlu küresel sorunları çözmek için teknolojiyi sürekli olarak yeniden hayal eden bir grup ileri düşünceli ve yenilikçi bireyden oluşuyoruz.

Lenovo Ürün Ailesi

Think

Sınırsız mobilite ve rakipsiz pil ömrü için ultra ince ve yüksek performanslı.

ThinkBook

Bu dizüstü bilgisayarlar, işinizi şık bir biçimde yapmanızı kolaylaştırır. Kesintisiz olarak çalışmaya devam etmenizi sağlayan seçeneklerden perde arkasında çalışan güvenliğe kadar. Ve hepsi bu da değil — ThinkBook dizüstü bilgisayarları, olağanüstü eğlence özelliklerine de sahip. Aynı zamanda da göz alıcılar.

ThinkCentre

Üstün performans ve yüksek güvenirlik amaçlı masaüstü serisi.

ThinkPad

Dizüstü bilgisayarın taşınabilirlik özelliği ile iş istasyonunun performansını bir araya getiren ThinkPad P Serisi dizüstü bilgisayarları, tüm büyük uygulamalar için bağımsız yazılım satıcısı onaylıdır.  Bu sistemler, ışık hızında grafik ve işleme özelliğinin yanı sıra, yoğun bilgi işlem gerektiren gereksinimlerinizi yönetmek için en gelişmiş teknolojiyi, şaşırtıcı derecede ürünler içinde sunar.

ThinkStation

ThinkStation P Series iş istasyonları, tek ve çift işlemcili sistemlerde en son Intel® Xeon® işlemcileri ve NVIDIA® Quadro® profesyonel grafik donanımı ile güçlü performans sunuyor. Sektörel bağımsız yazılım satıcıları tarafından onaylı, yüksek enerji verimliliğine sahip ve fazlasıyla çok yönlü olan ThinkStation ürünlerimiz, Think ürünlerinden beklediğiniz üstün güvenilirliği sunuyor.

Ideapad

Son teknoloji ve geliştirilmiş multimedya işlevleri ile donatılmış, şık, hafif ve güçlü dizüstü bilgisayarlar.

IdeaCentre

Ideacentre ailesi, süper ince hepsi bir arada bilgisayarlardan güçlü oyun tower üniteleri ve cep boyutunda bilgisayarlara, geniş yelpazede hızlı tepki veren, şık cihazlar sunar.

Yoga

Standart kalıpların dışında, şık ve dayanıklı 2’si 1 arada bilgisayarlar ile tanışın.

V Serisi

Güvenlik ve verimlilik özelliklerini ince ve hafif tasarım ve pil ömrüyle bir araya getiren V Serisi dizüstü bilgisayarlar, maliyete önem veren küçük işletme sahipleri ve iş amaçlı olarak sıkça seyahat eden kişiler için idealdir.

Legion

Eşsiz performans. Hedef odaklı mühendislik. Modern tasarımlar. Lenovo Legion oyun bilgisayarları size tam da ihtiyacınız olan gerçek gücü sağlar.