QNAP - NAS Sistemleri

Dosya paylaşımı, sanallaştırma, depolama yönetimi ve gözetim uygulamaları için kullanılan Ağa bağlı depolama cihazlarında uzmanlaşmış bir Tayvan şirketidir. QNAP, ev ve işyeri kullanıcıları için kaliteli NAS ürünleri sunarak depolama için çözümler sunar, yedekleme / anlık görüntü, sanallaştırma, ekip çalışması, multimedya ve daha fazlası. QNAP NAS’larında Nesnelerin İnterneti, yapay zeka ve makine öğrenimi çözümlerini barındırmaya ve geliştirmeye teşvik etmek için birçok NAS tabanlı yenilik yaratmıştır.

QNAP Ürün Ailesi

Depolama ve Yedekleme

HBS3 – Yedekleme stratejinizi ve kurtarma planınızı oluşturun.

Sanallaştırma İstasyonu

Qnap NAS’ınızda birden fazla sanal makine barındırın.

Video Düzenleme Çözümü

QNAP NAS, mükemmel özellikler, veri koruma, gelişmiş işbirliği ve benzeri görülmemiş performansla Video Prodüksiyonu için optimize edilmiş yüksek hızlı depolama çözümleri sunar.

Ransomware (Fidye yazılımı) Çözümü

Ransomware, hem evdeki hem de ev kullanıcılarına karşı bilgisayarları ve ağ tabanlı cihazları hedef alan artan bir tehdittir. Ransomware tehdidini azaltmak için basit ama etkili bir yöntem, her zaman güncel, uzaktan yedekleme saklı olduğundan emin olun. QNAP NAS, kapsamlı yedekleme özelliklerini barındıran ve kişilerin ve kuruluşların önemli verileri korumasına, dosyaları geri yüklemelerine ve kesintilerden kaçınmalarına yardımcı olmak için anlık snapshot’ı destekleyen ideal bir yedekleme merkezidir.

Gözetim Çözümü

QNR Pro’nun yeni gözetleme çözümü, QNAP NAS’ınızda barındırılan ev gözetim ortamını hızlı bir şekilde herhangi bir ek yazılım olmadan hızlıca oluşturmanıza olanak tanıyan 8 izleme kanalı sağlar. İşletmeler, büyük ölçekli bir gözetleme ağını oluşturmak için QVR Pro lisanslarını satın alarak izleme kanal sayısını (128 kanala kadar) genişletebilirler.